انجام ۶۷۹۰ مترمربع پیاده‌روسازی در قزوین

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: در مجموع دو ناحیه شهری آزادگان و شهیدبابایی این منطقه شهری در شش ماه نخست امسال شش هزار و ۷۹۰ مترمربع پیاده‌روسازی آسفالت و کفپوش انجام شده است.

به گزارش ایمنا، کیومرث فدایی‌فر با اشاره به ساخت پیاده‌رو آسفالت و کفپوش در سطح منطقه دو در شش ماه نخست امسال، اظهار کرد: در این مدت، در دو ناحیه شهری شهید بابایی و آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین شش هزار و ۷۴۰ مترمربع پیاده‌روسازی آسفالت انجام شده است.

وی تصریح کرد: در منطقه دو شهرداری قزوین در ۶ ماه نخست امسال، در دو ناحیه شهری شهید بابایی و آزادگان ۵۷ مترمربع، پیاده‌رو کفپوش شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: در مجموع دو ناحیه شهری آزادگان و شهید بابایی منطقه دو شهرداری قزوین در شش ماه نخست امسال شش هزار و ۷۹۰ مترمربع پیاده روسازی آسفالت و کفپوش انجام شده است.

فدایی‌فر هدف از اجرای این پروژه را ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده‌روها به منظور تسهیل در عبور و مرور عابران و زیباسازی معابر عنوان کرد و افزود: منطقه دو شهرداری قزوین تمام تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی شهروندان و افزایش استانداردهای شهری انجام می‌دهد.

کد خبر 450272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.