فوت دو شهروند در منزل مسکونی ۳۰ متری/احتمال گازگرفتگی بالاست

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از فوت دو شهروند در سپاهان‌شهر اصفهان با احتمال بالای گاز گرفتگی خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به حادثه گاز گرفتگی در منزل مسکونی، اظهار کرد: این حادثه در ساعت هشت صبح امروز (شنبه) به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان اعلام شد.

وی با اشاره به محل حادثه واقع در خیابان توحید سپاهان‌شهر، افزود: بعد از اعلام این حادثه در شهروندان آتش نشانان بلافاصله بعد از حضور در محل حادثه درب واحد ۳۰ متری را باز کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات به حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: آتش نشانان در بدو ورود با دو نفر آقا ۴۸ ساله و ۲۰ ساله مواجه شدند که به تأئید عوامل اورژانس شهر قبل از رسیدن اکیپ اعزامی با احتمال گاز گرفتگی جان خود را از دست داده بودند.

وی با بیان اینکه عدم توجه به اصول ایمنی نصب و استفاده از وسایل گرمایشی می‌تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد، گفت: علت دقیق وقوع این حادثه به عهده مراجع قضائی، انتظامی و پزشکی قانونی است ولی شواهد و بررسی‌های اولیه صحنه حادثه نشان از احتمال گاز گرفتگی دارد.

کاوه آهنگران تاکید کرد: از همشهریان عزیز درخواست می‌کنیم با شروع فصل پاییز نسبت به بازدید مجدد وسایل گرمایشی خود اقدام نمایند و در صورت هرگونه سوال و مشکل در این باره سوالات خود را از آتش نشانی بپرسند.

کد خبر 450248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.