آمار کرونا کاشان ۲۵ مهرماه؛ ۳ فوتی و ۴۶ مبتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۰ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و سه مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۷۵ هزار و ۶۳۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۸۸۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۲ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل بادرود و ۴۰ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۲۵ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان چهار نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد همگی اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۶ سال و حداقل سن بستری ۴۶ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۹۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۶۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۹ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۶۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: سه مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که سه زن ۳۴، ۷۴ و ۸۹ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۷۷ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش چهار هزار و ۸۵۹ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 450151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.