یکجانبه‌گرایی آمریکا محکوم به شکست است

سازمان انرژی اتمی در پاسخ به اظهارات وزیر خارجه آمریکا در خصوص استفاده جمهوری اسلامی ایران از انرژی هسته‌ای تاکید کرد: آماده مقابله با زورگویی و یکجانبه‌گرایی آمریکا در استفاده از انرژی هسته‌ای هستیم.

به گزارش ایمنا، سازمان انرژی اتمی ایران در پی ادعای جدید وزیر امور خارجه آمریکا در خصوص استفاده جمهوری اسلامی ایران از انرژی هسته‌ای، در صفحه توئیتر خود نوشت:

"دانشمندان صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، گوش به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، آماده مقابله با زورگویی و یکجانبه‌گرایی دولت ایالات متحده آمریکا در موضوع استفاده از انرژی هسته‌ای هستند.

در این پیام آمده است: آینده‌نگری در استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای، اصل راهبردی برای نظام اسلامی ایران است و قدرت هسته‌ای برای همیشه در تسلط ملت ایران خواهد بود. "

گفتنی است، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی علیه ایران در صفحه توییترش نوشت: ایران مدعی است که سلاح هسته‌ای نمی‌خواهد، سپس با برنامه هسته‌ای خود جهان را تهدید می‌کند. تمام ملت‌ها باید اخاذی ایران را رد کنند. آمریکا هیچ گاه به کشور اول حامی تروریسم اجازه نخواهد داد که خطرناک‌ترین سلاح جهان را داشته باشد و بله ما می‌توانیم از آن ممانعت کنیم و می‌توانیم.

کد خبر 450077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.