هزینه حق بیمه حوادث و مازاد درمان دانش‌آموزان اعلام شد

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش، تفاهم‌نامه و دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث و مازاد درمان دانش‌آموزان و کارکنان مدارس را به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش ایمنا، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش وپرورش، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع این وزارتخانه وزارت در راستای اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان و با توجه به‌ضرورت بیمه‌ای تمام نوآموزان، دانش‌آموزان و کارکنان وزارت آموزش وپرورش، دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث و مازاد درمان دانش‌آموزان را به استان‌ها ابلاغ کرد.

تفاهم‌نامه بیمه حوادث و درمان مازاد دانش آموزان و کارکنان مدارس دولتی و غیردولتی آموزش‌وپرورش که با بیمه معلم منعقد شده است و برای اجرایی شدن به استان‌ها ارسال تا ادارات کل آموزش‌وپرورش نسبت به انعقاد قرارداد با شعب بیمه‌گر اقدام کنند.

حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزی با نرخ حق بیمه ۵۹ هزار و ۴۲۰ ریال برای هر نفر در سال تحصیلی ۱۴۰۰ -۱۳۹۹ است و برای بهره‌مندی تمام بیمه‌شدگان از مزایای این پوشش بیمه‌ای، با همکاری شرکت بیمه‌گر برای هر یک از افراد بیمه‌شده، کارت بیمه الکترونیکی صادر و از طریق سامانه در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

کد خبر 449798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.