بیشینه پهنای باند شبکه شاد به ۲۷۰ گیگابایت بر ثانیه رسیده است

مسئول شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) از رسیدن بیشینه پهنای باند شبکه شاد به ۲۷۰ گیگابایت برثانیه خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش‌وپرورش، سیدحسن الحسینی در خصوص آخرین آمار افراد احراز هویت شده در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد)، اظهار کرد: تاکنون ۱۱ میلیون و ۶۲۷ هزار دانش‌آموز در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند که از این تعداد ۱۰ میلیون دانش‌آموز حضور فعال‌تری نسبت به سایر دانش‌آموزان داشته‌اند.

وی افزود: ۶۷۰ هزار معلم و ۱۰۶ هزار مدیر در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند و مشغول فعالیت هستند و تاکنون سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون پیغام در شبکه شاد جابجا شده است.

مسئول شبکه آموزشی درباره بیشینه پهنای باند این اپلیکیشن، گفت: در حال حاضر بیشینه پهنای باند شبکه شاد در روندی صعودی به ۲۷۰ گیگابایت رسیده است که این نشان‌دهنده حجم بالای فعالیت آموزشی در شاد است.

الحسینی با تاکید بر وضعیت استان‌ها و میانگین استفاده آن‌ها از شبکه شاد، تصریح کرد: استان‌های قم ۹۳ درصد، البرز ۹۳ درصد، کرمانشاه ۹۱ درصد، قزوین ۸۹ درصد، یزد ۸۹ درصد، مرکزی ۸۸ درصد، آذربایجان شرقی ۸۸ درصد و تهران ۸۷ درصد بیشترین احراز هویت را بین دانش‌آموزان داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت سرعت استفاده از شبکه شاد نسبت به ابتدای شروع سال تحصیلی بهتر شده است و همچنان در تلاش برای حل مسائل مختلف این شبکه آموزشی هستیم.

کد خبر 449464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.