۱۴۶ آسیب دیده در ۵۷ حادثه امدادرسانی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۱۴۶ آسیب دیده ناشی از ۵۷ حادثه به وسیله ۶۱ تیم عملیاتی این جمعیت در آخرین هفته دوم مهرماه خبر داد.

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: هفته گذشته ۵۷ حادثه پوشش امدادی داده شده است و۱۴۶ آسیب دیده ناشی از حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و حوادث جاده‌ای با ۳۴ حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان با اشاره به حوادث تحت پوشش این جمعیت از ۱۲ تا ۱۸ مهرماه، اظهار کرد: در این بازه زمانی ۳۴ مورد حادثه جاده‌ای، ۱۳ مورد حادثه شهری، سه مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، سه مورد خدمات حضوری و چهار مورد حادثه کوهستان به وسیله نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شده است.

کریمی با تاکید بر اینکه ۱۷۷ نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۶۱ تیم عملیاتی با بکارگیری ۵۳ دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یاد شده فعالیت داشته‌اند، تصریح کرد: از مردم به ویژه شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کد خبر 449453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.