آمار کرونا در کاشان ۲۱ مهر؛ ۵ فوتی و ۴۵ مبتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۴ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و پنج مورد فوت در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۷۳ هزار و ۷۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۷۴۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل نطنز و ۳۴ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۱ سال و حداقل سن بستری ۲۹ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان چهار نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در این بیمارستان ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۶۴ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۷۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۴۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۴ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۶۲ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: چهار مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که یک مرد ۸۳ ساله و سه زن ۸۳، ۲۸ و ۹۰ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده و در این بازه زمانی در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز یک مورد فوت که زنی ۸۸ ساله بوده، رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۹۵ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش چهار هزار و ۴۵۲ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌ است.

کد خبر 449450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.