جابجایی روزانه ۴۵ هزار شهروند در شهر قدس

شهردار قدس با اشاره به جابجایی روزانه ۴۵ هزار شهروند در این شهرستان بر اهتمام شهرداری جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سیستم حمل و نقل عمومی شهر تاکید کرد.

به گزارش ایمنا، مسعود مختاری اظهار کرد: با آغاز بحران همه گیری ویروس کووید ۱۹ در کشور، یکی از حوزه‌هایی که به طور مستقیم در معرض تهدید این بیماری بوده و می‌تواند به کانون شیوع این ویروس تبدیل شود، شبکه حمل و نقل عمومی است بر همین اساس اقدامات گسترده‌ای به منظور پیشگیری و مقابله با انتشار این ویروس در دستور کار سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۴۵ هزار شهروند قدسی از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری قدس جا بجا می‌شوند، گفت: از این رو اقدامات گسترده‌ای به منظور مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی رانندگان و شهروندان انجام می‌شود.

شهردار قدس ادامه داد: ضدعفونی کلیه خودروهای فعال در ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و ایستگاه‌های سطح شهر، اجرای فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی، الزام استفاده رانندگان از ماسک، توزیع ملزومات بهداشتی بین رانندگان و فرهنگ سازی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شبکه حمل و نقل عمومی از جمله اقدامات انجام شده در این حوزه می‌باشد.

مختاری گفت: روزانه حدود ۴۵ هزار شهروند از طریق شبکه حمل و نقل عمومی شهر قدس جابجا می‌شوند که بر اهتمام شهرداری قدس در راستای اجرای دقیق و صحیح پروتکل‌های بهداشتی در سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری و بین شهری تاکید می‌شود.

منبع: مهر

کد خبر 449412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.