تداوم عملیات لکه‌گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از تداوم عملیات لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر تبریز توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات به شهروندان و با مد نظر قرار دادن اولویت بندی‌ها و نیازسنجی‌های صورت گرفته عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر در حال اجرا است.

وی با اشاره به اهتمام نیروهای خدمات شهری برای ارائه خدمات در تمامی مناطق به خصوص مناطق کم برخوردار افزود: در راستای ارائه خدمت بی منت به شهروندان، ارتقا حقوق شهروندی و تسهیل تردد شهروندان، بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر به خصوص معابر مناطق کم برخوردار در اولویت قرار دارد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز رفت و روب زیباسازی و نظافت، محیط را از دیگر اولویت‌های خدمات شهری دانست و افزود: نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه روزی در زمینه رفت و روب و نظافت محلات تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به پاکسازی معابر شهر توسط نیروهای خدمات شهری افزود: جلب رضایت شهروندان همواره مورد توجه نیروهای خدمات شهری بوده است و در این راستا پاکسازی معابر شهر نیز به صورت پیوسته انجام می‌گیرد از شهروندان درخواست داریم از ریختن زباله در معابر شهر به جد خودداری کنند.

کد خبر 449379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.