آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۲۰ مهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۷ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و هفت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۷۲ هزار و ۴۳۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۶۹۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۵ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل نطنز، یک نفر اهل تهران و ۳۷ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۲۶ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان هشت نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد یک نفر اهل کاشان و سه نفر اهل آران و بیدگل و چهار نفر اهل توابع آران و بیدگل  هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۲ سال و حداقل سن بستری ۳۰ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۸۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۵۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۴ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۶۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: هفت مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که چهار مرد ۸۹، ۷۹، ۷۵ و ۵۲ ساله و سه زن ۲۷، ۷۴ و ۹۰ ساله بوده‌اند در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۶۶ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش چهار هزار و ۳۵۷ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.

کد خبر 449268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.