آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۱۹ مهر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۹ مهر ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز شنبه - ۱۹ مهرماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۳۷۴ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۲۰۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۰۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۴۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به هفت هزار و ۴۳۰ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۵۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، هفت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را شش نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۹۱۲ نفر رسید.

وی اظهار کرد: تمامی شش فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 449058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.