ورود بدون ماسک به ناوگان عمومی تهران ممنوع شد

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از روز شنبه ۱۹ مهر ورود افراد به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت بدون ماسک ممنوع است.

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران روز جمعه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی مقابله با این ویروس، از روز “شنبه ۱۹ مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامی ناوگان عمومی شهر تهران ممنوع خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک، همواره الزام استفاده از ماسک را در ناوگان عمومی پایتخت در دستور کار داشته اند و اکنون بار دیگر اعلام کرده‌اند رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تاکید است و از روز (شنبه ١٩ مهر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی‌های شهر تهران اعمال خواهد شد، و از ورود افراد بدون ماسک ممانعت به عمل خواهد آمد.

بر اساس این اطلاعیه، هم اکنون در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ٦٢ پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می‌شود.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت (۱۷ مهرماه)، ۴۸۸ هزار و ۲۳۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۳۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۷ هزار و ۸۸۸ نفر رسیده است.

کد خبر 448954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.