آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۸ مهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۸ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و پنج مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۷۱ هزار و ۳۲۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۶۳۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۲۵ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات و ۱۸ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۱ سال و حداقل سن بستری ۱۱ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان هفت نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد پنج نفر اهل آران و بیدگل و دو نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۷ سال و حداقل سن بستری ۴۳ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۶۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۴۶ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۶ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۴۸ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: چهار مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که دو مرد ۷۳ ساله و دو زن ۸۸ و ۹۱ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده و در این بازه زمانی در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل نیز یک مورد فوتی که زنی ۴۳ ساله بوده، رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۸۴ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش چهار هزار و ۲۴۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 448856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.