هفته پژوهش کرج مجازی برگزار می‌شود

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه هفته پژوهش امسال به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود گفت: هفته پژوهش فرصتی مغتنم جهت ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی پژوهش محور در راستای طی نمودن مسیر توسعه مدیریت شهری است.

غدیر مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: پژوهش و نوآوری در کنار رشد جایگاه علمی در جامعه در صورت کاربردی شدن و بهره‌برداری از آن در بخش‌های مختلف مدیریت شهری زمینه ساز خودکفایی و توسعه پایدار خواهد شد.

وی در مورد تمایز نحوه برگزاری هفته پژوهش و فناوری نسبت به سال‌های گذشته، افزود: امسال با توجه به نامگذاری سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، تمام برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری باید در راستای تحقق این شعار باشد. بر این اساس هفته پژوهش فرصتی مغتنم جهت ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی پژوهش محور در راستای طی کردن مسیر توسعه حوزه‌های مختلف شهری در امتداد پیشرفت تا دستیابی به چشم‌انداز فراهم شده است.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، هفته پژوهش امسال که از آذرماه سال جاری شروع می‌شود به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار خواهد شد.

مهدوی خاطرنشان کرد: در هفته پژوهش سال ۹۹ که توسط مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج و گروه پژوهش شهرداری کرج برگزار می‌شود در نظر داریم که بخش تخصصی ویژه هفته پژوهش و ارائه عملکرد به صورت مولتی مدیا برگزار کنیم.

وی همچنین در مورد جشنواره تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر توضیح داد و گفت: انتخاب پژوهشگر برتر و واحد پژوهشی برتر شهرداری در دستور کار جشنواره قرار گرفته و شیوه‌نامه آن نهایی شده است و طبق برنامه، کمیته داوری در هفته پژوهش، پژوهشگر برتر و واحد برتر مدیریت شهری را انتخاب کرده و معرفی می‌کند.

کد خبر 448523

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.