سلامی: ارزشمندی و هویت سپاه به شهدا و پاسداران است

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هایش‌ گفت: موشک و ساختمان ارزش نیستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هویت سپاه هستند.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، در آستانه پنجمین سالگرد شهادت سردار شهید حسین همدانی، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه، سردار ابوالقاسم شریفی مسئول ایثارگران سپاه و سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با حضور در منزل این شهید والامقام، با خانواده وی دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده کل سپاه در سخنانی شهید همدانی را شهیدی با خصوصیات بزرگ و فوق‌العاده برشمرد و اظهار کرد: سردار شهید همدانی فرمانده‌ای با گذشت، مهربان، اهل فکر، تدبیر و اخلاق‌مدار بود و هر شخصی که با او کار می‌کرد مجذوب اخلاق و رفتار و حالات او می‌شد.

سلامی افزود: شهید همدانی به خاطر وسعت شخصیتی که داشت تمامی مسئولیت‌هایی که به او محول می‌شد را می‌پذیرفت و آثار و برکات زیادی در مسئولیت‌هایش از خود بر جای گذاشت که نقطه اوج فرکات فعالیت‌هایش در سوریه بروز کرد.

وی با بیان اینکه شخصیت‌ها هویت یک سازمان هستند، تصریح کرد: سپاه با شهدا و پاسدار هایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هایش. موشک و ساختمان ارزش نیستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هویت سپاه هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین شهید همدانی و سایر شهدا را یک نور واحد خواند که ظهورهای متفاوتی از یک حقیقت واحد هستند و فرقی بین آنها وجود ندارد.

پس از قرائت مداحی توسط یکی از ذاکران اهل بیت، فرمانده کل سپاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید همدانی تجلیل کرد.

کد خبر 448402

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.