آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۱ نفر آن‌ها اهل کاشان هستند و هشت مورد فوت در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۶۹ هزار و ۵۲۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۵۲۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل، چهار نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل فریدونشهر و ۳۱ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۳ سال و حداقل سن بستری ۲۲ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان شش نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد پنج نفر اهل توابع آران و بیدگل و یک نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۲ سال و حداقل سن بستری ۴۷ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۵۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۴۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۶ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان هستند.

مروجی تصریح کرد: ۵۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.

وی توضیح داد: هشت مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که چهار زن ۵۸، ۶۸، ۸۲ و ۸۷ ساله، دو مرد ۳۴ و ۳۹ ساله و دو مرد ۸۱ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۸۶ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۹۷۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌ است.

کد خبر 448366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.