رقابت توان‌یابان در دست فرمون

بخش اتومیبلرانی مسابقه «دست فرمون» به تازگی شاهد حضور افراد توان‌یاب بوده است که قدردانی دو صنف مرتبط با معلولان را در پی داشت.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، مدیر عامل جامعه معلولان و نایب ریس کمیته اتومبیلرانی جانبازان در نامه‌ای خطاب به محمد احسانی مدیر شبکه نسیم از اقدام اخیر شبکه تشکر کردند.

در این نامه آمده است: «شرکت افراد توانیاب در بخش اتومبیلرانی مسابقه «دست فرمون» سبب شد تا توانمندی‌های این عزیزان و انعکاس دغدغه‌ها و چالش‌های روزمره آنان در شبکه پر بیننده‌ای چون نسیم به نمایش گذاشته شود. همچنین فرصت شناخته شدن آنها در رشته اتومبیلرانی سبب استقبال و دلگرمی افراد دارای معلولیت علاقمند به این رشته و گامی مؤثر در جهت رفع برخی نابرابری‌ها بود.»

مدیرعامل جامعه معلولان با تشکر از مدیر شبکه نسیم و عوامل برنامه «دست فرمون» نوشته است: امید است در برنامه‌های ارزشمند دیگر این شبکه نیز از توانمندی‌های ارزنده دیگر این عزیزان استفاده شود تا موجب فرهنگسازی در جامعه شود که معلولان در توسعه ایران اسلامی و افتخار افرینی برای وطن سهیم شوند.

سری دوم مسابقه «دست فرمون» با حضور علاقمندان و چهره‌های حرفه ای اتومبیلرانی و موتور سواری با ساختاری متفاوت پخش می‌شود که بر خلاف فصل نخست «دست فرمون» فقط محدود به مسابقه اتومبیل‌رانی نیست. در این فصل، مخاطبان علاوه بر مسابقات اتومبیل‌رانی، شاهد رقابت موتورسواران و آرسی خواهند بود.

شرکت کنندهای این فصل از بین ۱۲ هزار نفر متقاضی و پس از چند مرحله راستی آزمایی و بررسی‌های متعدد انتخاب شده و نهایتاً ۴۰۰ نفر جواز شرکت در این رقابت را کسب کردند. کامران تفتی مجری این برنامه و محمود محمودی تهیه کنندگی آنرا بر عهده دارند.

علاقمندان می‌توانند این برنامه را هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم تماشا کنند.

کد خبر 448360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.