رشد ۵ درصدی حمل بار در ۶ ماهه نخست سال جاری

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: میزان تناژ کالای حمل‌شده توسط ناوگان حمل ونقل عمومی کالا استان اصفهان در ۶ ماهه نخست سال جاری ۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان، علیرضا جعفری اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری ۲۶ میلیون و ۳۷۳ هزار ۸۲ میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل‌ونقل کالای استان و به همت رانندگان اصفهانی در کل کشور جابه‌جا شده است.

وی با مقایسه حجم کالای جابه‌جاشده در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ادامه داد: مقایسه آمار حاکی از رشد ۵ درصدی حمل‌بار در استان اصفهان است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان ادامه داد: بر اساس بارنامه‌های صادر شده، بیشترین کالای حمل شده توسط فعالین صنعت حمل‌ونقل در شهرستان‌های اصفهان، شاهین‌شهر و مبارکه بوده‌اند.

جعفری خاطرنشان‌کرد: اصفهان جایگاه اول حمل کالا در کشور را به خود اختصاص داده است و نقش غیرقابل انکاری در پیشرفت، توسعه و آبادانی کشور دارد.

وی گفت: علی‌رقم تمامی مشکلاتی که امروز گریبانگیر رانندگان است، این قشر از خدمت‌گزاری به مردم دست برنداشتند و کالاهای اساسی و تولیدات کارخانه‌جات و کشاورزان را جا به جا کردند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان افزایش قیمت قطعات، لاستیک و هزینه تعمیرات را از مهمترین مشکلات این قشر برشمرد و ادامه داد: مشکلات رانندگان به دستگاه‌های ذی‌ربط برای پیگیری منعکس شده است.

کد خبر 447746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.