آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۱۰ مهر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۰ مهر ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز پنج شنبه -۱۰ مهرماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۲۴۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۵۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۴۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۲۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به شش هزار و ۸۸۴ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۳۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، سه نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و سه نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را چهار نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۸۶۴ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع چهار فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان سه نفر در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌اند.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 447468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.