جهانگیری: بسیاری از مشکلات با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل‌حل است

جلسه دیدار اعضای مجمع نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با معاون اول رییس جمهور عصر دوشنبه(۷ مهر) برگزار شد.

به گزارش ایمنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در این جلسه با اشاره به شرایط سخت بودجه و محدودیت‌های منابع درآمدی کشور، گفت: در شرایط سخت و دشوار با روحیه امیدواری، هماهنگی، همدلی و انسجام بسیاری از مشکلات قابل حل است.

جهانگیری هم‌مرز بودن استان گلستان با کشور ترکمنستان را یکی از مزیت‌های مهم استان برشمرد و گفت: تجارت مرزی می‌تواند یکی از کانون‌های توسعه استان باشد و باید اقدامات لازم برای بازگشایی کامل مرز و توسعه مبادلات تجاری میان استان گلستان و کشور ترکمنستان انجام شود و امیدوارم هر چه سریع‌تر منطقه آزاد اینچه‌برون به عنوان یک کانون توسعه به تصویب نهایی برسد.

وی همچنین با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح‌شده از سوی نمایندگان استان گلستان، از معاونین خود خواست جلسه‌ای را برای رسیدگی به این مشکلات برگزار کنند.

در این جلسه، استاندار گلستان نیز گزارشی از وضعیت استان در بخش‌های مختلف ارائه و پیشنهاداتی را برای ارتقا وضعیت استان مطرح کرد.

نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گزارشی از مسائل اصلی و مشکلات کلان استان نظیر مشکل آب شرب، صنایع تبدیلی کشاورزی و راه‌آهن ارائه کردند و خواستار توجه و نگاه ویژه دولت به این استان شدند.

کد خبر 446888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.