احتمال افزایش دوباره کرایه تاکسی در کرج

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: توزیع برچسب افزایش کرایه‌ها در بین تاکسی های گردشی توسط گشت های تاکسیرانی در حال انجام است.

به گزارش ایمنا، محمد یساولی با اشاره به گلایه تاکسی داران از پایین بودن کرایه برخی خطوط اظهار کرد: کارشناسان در حال بررسی زمان انتظار، تعداد خودروها، مسافتی که تاکسی‌ها از مبدا تا مقصد طی می‌کنند مبلغی که از مسافران دریافت می‌شود و … هستند تا اگر کرایه خطی نیاز به تغییر داشته باشد، اقدامات لازم برای اعمال تغییرات صورت بگیرد.

وی ادامه داد: البته تغییر کرایه‌های تاکسی فرایندی زمان‌بر است و باید در قالب لایحه به شورا ارائه و پس از تأیید ابلاغ شود بنابراین رانندگان تاکسی نباید انتظار نداشته باشند بعد از تأیید کارشناسان مبنی بر لزوم افزایش کرایه‌ها، این تصمیم سریعاً اجرایی شود.

یساولی با اشاره به توزیع برچسب افزایش کرایه تاکسی‌ها بین رانندگان تاکسی گفت: کرج بیش از ۱۳ هزار تاکسی دارد که حدود ۶۲۰۰ مورد از آنها خطی و مابقی گردشی هستند.

وی اضافه کرد: برچسب افزایش قیمت‌ها برای تاکسی‌های خطی به دست نمایندگان هر ۹۸ خط فعال کرج رسیده و فرایند توزیع آنها در بین تاکسی‌های گردشی نیز توسط گشت‌های تاکسیرانی در حال انجام است.

وی ادامه داد: تا کنون حدود سه هزار برچسب افزایش کرایه بین تاکسی‌های گردشی توزیع شده است.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با بیان اینکه تمام توان خود را برای رفع مشکلات تاکسی داران و شهروندان به کار بسته ایم، خاطرنشان کرد: منکر مشکلات موجود نیستیم، اما تلاش می‌کنیم با ارتقای زیرساخت‌ها و ارائه خدمات مطلوب، میزان رضایت تاکسی داران و شهروندان را از خدمات این سازمان افزایش دهیم.

منبع: ایسنا

کد خبر 446773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.