فوری؛ پنجره نقل  و انتقالاتی فولاد باز شد

معاون حقوقی باشگاه فولاد خوزستان از موافقت فدراسیون فوتبال با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، عارف عارف نیا معاون حقوقی باشگاه فولاد در گفت‌وگو با رسانه باشگاه گفت: با تلاش‌های تیم حقوقی باشگاه و ارائه اسناد مثبته، پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد خوزستان به صورت موقت باز شد و این باشگاه می‌تواند نقل و انتقالات خود را انجام بدهد. تشکر می‌کنیم از آقای نبی دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال و همچنین رؤسای کمیته‌های استیناف، تدوین مقررات، تعیین وضعیت و مسئول برگزاری مسابقات که دفاعیات باشگاه فولاد خوزستان را با ژرف اندیشی و تأمل شنیدند و کمک کردند که باشگاه فولادخوزستان با عنایت به اینکه نماینده ایران در مسابقات آسیایی است متضرر نشود.

وی ادامه داد: بدیهی است که باشگاه فولاد خوزستان در راستای باز شدن دائم پنجره مذکور از مبادی قانونی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد. مهندس محمدی مدیرعامل محترم شرکت و رئیس هیأت مدیره و آقای آذری مدیرعامل محترم باشگاه پیگیر و در تلاش هستند تا این مشکل به طور کامل حل شود تا هواداران خیالشان از این بابت راحت باشد.

کد خبر 446374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سهیل سید IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
    0 0
    چرا فیفا بین تیمهای یک کشور تبعیض قائل میشود مثال تیم پرسپولیس و تیم استقلال تیم فولاد و استقلال تیم سپاهان و تیم استقلال تیم تراکتور و تیم استقلال هنوز هم بگویند