آخرین جزئیات ارائه کارت بلیت رایگان مترو به خبرنگاران

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران آخرین وضعیت ارائه کارت بلیت مترو و اتوبوس به خبرنگاران را تشریح کرد.

به گزارش ایمنا، عمار سعیدیان فر با اشاره به آخرین جزئیات ارائه کارت بلیت مترو رایگان به خبرنگاران اظهار کرد: پس از اتمام ارائه طرح ترافیک خبرنگاران فرآیند بررسی مدارک خبرنگاران جهت ارائه کارت بلیت مترو را آغاز کردیم و تاکنون ۲ هزار و ۶۲ کارت بلیت خبرنگاری تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه پیامک تخصیص کارت بلیت مترو برای واجدین شرایط که مدارکشان در سامانه کامل بوده است ارسال شده است، گفت: چنانچه خبرنگاری درخواست کارت بلیت داشته اما پیامک تخصیص برایش ارسال نشده به طور حتم نقص مدرک داشته است.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی ادامه داد: آن دسته از خبرنگاران که نقص مدرک داشته‌اند باید نواقص مدارک خود را بر طرف کنند، در غیر این صورت کارت بلیت مترو به آنها ارائه نخواهد شد.

سعیدیان فر تصریح کرد: واجدین شرایط دریافت کارت بلیت که جهت صدور کارت بلیت معرفی شده‌اند، در صورتی که کارت بلیت خبرنگاری یک‌ساله فعال داشته باشند (کارت بلیت سال ۹۸) مبلغ تخصیص یافته برای سال ۱۳۹۹ در آن کارت شارژ می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران در صورت نداشتن کارت بلیت باید به نشانی اینترنتی http://eticket.tehran.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده نسبت به بارگذاری عکس و معرفی نامه نیز اقدام کنند.

منبع: فارس

کد خبر 446340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.