آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در سوم مهر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در سوم مهر ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز، پنجشنبه - سوم مهرماه، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۲۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۴۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۴۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به شش هزار و ۵۶۷ نفر رسیده است.

شفیعی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۳۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و چهار نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده است.

وی با بیان اینکه تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کرمان هفت نفر بوده است، گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۸۳۴ نفر رسید.

شفیعی اظهار کرد: از مجموع هفت فوتی جدید مبتلا به کرونا، سه مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و دو مورد در حوزه دانشگاه علوم‌پزشکی سیرجان بوده است.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 446122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.