روحانی فرا رسیدن روز ملی جمهوری ارمنستان را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامهای جداگانه ای به رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط تهران – ایروان بیش از پیش و در راستای منافع دو ملت گسترش و تعمیق یابد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بخشی از پیام تبریک به آقای "آرمن سرکیسیان" رئیس جمهوری ارمنستان نوشت که "امیدوارم با عنایت به پیوندهای تاریخی، فرهنگی و اجتماعی دو کشور و همچنین در پرتو تلاش‌های مسؤولین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، شاهد توسعه روزافزون مناسبات فیمابین در جهت تأمین منافع دو ملت باشیم".

رئیس جمهور در پیام تبریک به آقای "نیکول پاشینیان" نخست وزیر جمهوری ارمنستان نیز تصریح کرد که "بدون تردید پیوندهای مشترک فرهنگی، اجتماعی و روابط دوستانه فیمابین، بستری زاینده را برای توسعه و تعمیق روابط فراهم نموده و مردم دو کشور خواهند توانست با هم‌افزایی در مسیر توسعه، الگویی برای روابط سازنده و دوستانه میان کشورهای جهان باشند".

روحانی ابراز امیدواری کرده است که در پرتو تلاش و تعاملات نزدیک و دوستانه مسؤولین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، شاهد آینده‌ای روشن، توأم با شکوفایی برای دو ملت باشیم.

کد خبر 446102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.