تشریح جزئیات جشنواره سینماحقیقت در شبکه مستند

جدیدترین قسمت از برنامه نردبان با حضور محمد حمیدی‌مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره سینماحقیقت روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی برنامه، دوازدهمین قسمت از فصل جدید برنامه تلویزیونی «نردبان» جمعه شب روی آنتن شبکه مستند می‌رود. مهمان ویژه این قسمت از برنامه محمد حمیدی‌مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که در گفتگو با حامد شکیبانیا، از تجربیات چند دهه خود در سینمای مستند صحبت می‌کند، وی همچنین گزارشی از فعالیت‌های مرکز گسترش را بیان و آخرین اخبار از برگزاری جشنواره «سینماحقیقت» را مطرح می‌کند.

حمیدی‌مقدم در این گفتگوی تلویزیونی با شبکه مستند سیما، ضمن بیان خاطراتی از ساخت مجموعه‌هایی نظیر «مستند ۴» و «سینما یک» در تلویزیون، پاسخ سوالات مردم و مستندسازان درباره شیوه برگزاری و نمایش مستندها در چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» را می‌دهد که امسال به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

در بخش دیگر این برنامه، سعید فرجی عکاس و مستندساز کشور در برابر دوربین «نردبان» قرار گرفته و از تجربیات عکاسی و مستندسازی خود در بحران‌های مختلف سخن می‌گوید.

در آیتم «گفت و جو» از برنامه «نردبان» نیز پیروز کلانتری و روبرت صافاریان درباره حضور مستندساز جلوی دوربین صحبت کرده و حنیف شهپرراد در بخش «مستند خلاق» به بررسی موضوع دیده شدن یا دیده نشدن تدوین در فیلم مستند می‌پردازد.

«نردبان»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که تلاش می‌کند فیلم و عکاسی مستند را به علاقه‌مندان آموزش دهد. این برنامه با اجرای محمد (حامد) شکیبانیا، کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر احمدپور و فاطمه بوربور جمعه‌ها ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند می‌رود و بازپخش آن شنبه‌ها ساعت ۱۵ است.

کد خبر 445923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.