خودروهای مسافرتی دورهم جمع می‌شوند

رالی تور خودروهای مسافرتی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، برگزار می‌شود.

به‌گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، رالی خودروهای تاریخی با حمایت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی جمعه چهارم مهر از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران به مقصد سمنان برگزار خواهد شد.

در رالی یادشده شرکت‌کنندگان مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را ترک کرده و پس از عبور از شریف‌آباد، پاکدشت، ایوانکی، سرخه و گرمسار به شهرستان سمنان می‌رسند.

در این مسیر از جاذبه‌هایی همچون کاروانسرای تاریخی لاسجرد سرخه، کاروانسرای ده‌نمک و کاروانسرای شاه‌عباسی سمنان بازدید خواهند کرد.

گرامیداشت روز و هفته گردشگری، اعلام همگانی آغاز فعالیت رسمی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، نمایش این وسیله‌های نقلیه مسافرتی به‌عنوان عنصری مؤثر در رونق گردشگری به‌ویژه گردشگری روستایی، بوم‌گردی و طبیعت‌گردی در دوران کرونا و تشویق گردشگران و مردم به آغاز سفرهای مسئولانه و محدود، از مهمترین اهداف برگزاری این رالی تور است.

در برگزاری رالی یاد شده، تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت خواهد شد.

کد خبر 445707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.