آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۳۰ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۳۰ شهریور ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی مبتلایان کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز یکشنبه - ۳۰ شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۲۰۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۳۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۳۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به شش هزار و ۴۱۱ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۳۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، هفت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، سه نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و پنج نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده‌اند.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را هفت نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۸۱۳ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع هفت فوتی جدید مبتلا به کرونا، چهار مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم‌پزشکی سیرجان بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 445333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.