امدادرسانی به ۱۴۷ آسیب دیده در ۵۱ حادثه/حوادث جاده‌ای بیشترین آمار را دارد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۱۴۷ آسیب دیده ناشی از ۵۱ حادثه به وسیله ۵۶ تیم عملیاتی این جمعیت در آخرین هفته شهریورماه خبر داد.

داریوش کریمی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: هفته گذشته ۵۱ حادثه پوشش امدادی داده شده است و ۱۴۷ آسیب دیده ناشی از حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال احمر استان اصفهان بهره مند شدند و حوادث جاده‌ای با ۳۱ حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان با اشاره به حوادث تحت پوشش این جمعیت از ۲۲ تا ۲۸ شهریورماه، اظهار کرد: در این بازه زمانی ۳۱ مورد حادثه جاده‌ای، ۹ مورد حادثه شهری، پنج مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، چهار مورد خدمات حضوری و دو مورد حادثه کوهستان به وسیله نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان رسیدگی شده است.

کریمی در خصوص این امدادرسانی‌ها تصریح کرد: ۱۶۰ نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۵۶ تیم عملیاتی با بکارگیری ۴۵ دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یاد شده فعالیت داشته‌اند. از مسافران تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کد خبر 445305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.