رایزنی برای توزیع لاستیک‌های دولتی بین رانندگان تاکسی در سال جاری

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از توزیع ۲۰۰ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان تاکسی در سال گذشته خبر داد و افزود: برای سال جاری نیز پیگیر هستیم که بتوانیم برای استفاده رانندگان تاکسی، عرضه لاستیک با نرخ مصوب دولتی را داشته باشیم.

به گزارش ایمنا، مرتضی ضامنی با اشاره به آخرین تسهیلات اعطایی به رانندگان تاکسی گفت: در حوزه کمک‌های حمایتی به رانندگان تاکسی در چند بخش ورود پیدا کردیم؛ نخست در بخش معیشتی بود که با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای هماهنگ شد و رانندگان با تشکیل پرونده می‌توانند خرید کنند و مبلغ آن را به صورت اقساط پرداخت کنند.

وی افزود: یکی دیگر از حوزه‌هایی که در جهت کمک به رانندگان تاکسی ورود پیدا کردیم بیمه شخص ثالث بود که همانند فرآیند خرید امکان اخذ بیمه شخص ثالث برای آنها فراهم شد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ادامه داد: در بحث لاستیک نیز سال گذشته ۲۰۰ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان تاکسی با نرخ مصوب دولتی توزیع شد و امسال نیز مجدداً از شرکت تولید کننده خواستیم که نسبت به توزیع لاستیک میان رانندگان تاکسی اقدام شود. البته با توجه به اینکه شرکت‌ها در تولید مشکل دارند هنوز این امر برای سال جاری اجرایی نشده، اما پیگیر هستیم.

وی تاکید کرد: در حوزه تأمین قطعات خودرو برای رانندگان تاکسی هم افرادی که به سامانه اتحادیه تاکسیرانی مراجعه کنند در قسمت خدمات خودرویی قطعاتی از خودرو وجود دارد که با تعدادی از تولیدکنندگان صحبت شده تا عرضه آنها انجام شود؛ این قطعات با گارانتی و ارزان‌تر از نرخ بازار به رانندگان تاکسی عرضه می‌شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 445106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.