آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۲۷ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۷ شهریور ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز پنجشنبه - ۲۷ شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۲۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به شش هزار و ۳۲۷ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد ۳۸ بیمار جدید ۲۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، هشت نفر در حوزه

دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و چهار نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌اند.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را پنج نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۷۹۹ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع پنج فوتی جدید مبتلا به کرونا، سه مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 444809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.