۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
اجرای طرح گردشگری در کلیبر

شهردار کلیبر از اجرای طرح گردشگری شهری با محوریت بناهای تاریخی و با هدف ایجاد زیرساخت‌ها و فضای مناسب گردشگری و جذب گردشگر در این شهر خبر داد.

به گزارش ایمنا، مصطفی اکبری اظهار کرد: شهر کلیبر یکی از مناطق بکر و دیدنی آذربایجان شرقی است که توجه به زیرساخت‌ها و مناطق گردشگری شهری این شهرستان می‌تواند زمینه مناسب برای جذب سرمایه و گردشگر در این منطقه را فراهم کند.

وی ادامه داد برای این منظور مطالعه و اجرای طرح گردشگری شهری کلیبر که شامل ایجاد نماها، مبلمان، رونق گردشگری و اقتصاد، ساخت پیاده راه و زیباسازی سیما و احیای بافت فرسوده‌ی شهری است با تأمین اعتبارات از سوی ادارات راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و شهرداری این شهرستان اجرا خواهد شد.

شهردار کلیبر افزود: این طرح با همراهی و حمایت ادارات راه و شهرسازی و میراث فرهنگی استان، شهرستان و شهرداری کلیبر از میان شهرهای استان به همراه شهرهای تبریز، اهر، مراغه و مرند به تصویب رسید.

اکبری گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده فاز اول طرح که شامل مطالعه و تهیه‌ی پروژه است تا پایان سال ۹۹ تکمیل و فازهای دو الی چهار آن نیز که شامل اجرای مرحله به مرحله‌ی طرح است، بلافاصله پس از تکمیل طرح مطالعه‌ای آن آغاز می‌شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 444775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.