آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۲۷ شهریور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲۳ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۵۹ هزار و ۸۵۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: سه هزار و ۹۵۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که یک نفر اهل اردستان و ۲۳ نفر اهل کاشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۱۲۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری هستند که ۲۹ نفر از آن‌ها در بخش‌های ویژه تحت درمان قرار دارند و دو مورد فوتی که دو مرد ۶۶ و ۶۱ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۴۲ مورد جدید تست کرونا مثبت تاکنون جواب آزمایش دو هزار و ۸۳۵ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.

کد خبر 444769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.