آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۲۶ شهریور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۸ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۵۹ هزار و ۵۱۱ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: سه هزار و ۹۲۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۲۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات و ۱۸ نفر اهل کاشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تصریح کرد: در مجموع فعلاً ۱۲۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری هستند که ۲۹ نفر از آن‌ها در بخش‌های ویژه تحت درمان قرار دارند و یک مورد فوتی که مردی ۶۸ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۵۳ مورد جدید تست کرونا مثبت، تاکنون جواب آزمایش دو هزار و ۷۹۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.

کد خبر 444628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.