آغاز جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران _یکشنبه ۲۳ شهریور_ با پیام هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران آغاز بکار کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، کارگاه‌های آنلاین جشنواره عصر یکشنبه _۲۳ شهریور ماه_ آغاز بکار کرد و هنرمندان جوان از صبح امروز _۲۴ شهریورماه_ می‌توانند با حضور در نرم افزار جشنواره با استادان کارگاه، کار خلق آثار خود را شروع کنند.

هادی مظفری رئیس جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران با اشاره به آنلاین بودن این دوره از جشنواره گفت: حفظ سلامت هنرمندان جوان و استادان برای ما اهمیت داشت و با این حال نباید برگزاری جشنواره تعطیل می‌شد. بنابراین بهترین راه این بود که کارگاه‌های هنری را به صورت مجازی و برخط برگزار کنیم.

مدیرکل هنرهای تجسمی بیان کرد: جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، فارغ از جنبه جشنواره‌ای اهمیت آموزشی و کشف استعداد دارد. استادان کارگاه و داوران در جلسات بررسی آثار رسیده به جشنواره، بهترین استعدادها را برای شرکت در کارگاه‌ها انتخاب می‌کنند. از این رو این دوره از جشنواره نیز مانند گذشته، استعدادهای هنرهای تجسمی را به جامعه هنری معرفی می‌کند.

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به دبیری رضوان صادق زاده نقاش و استاد دانشگاه برگزار می‌شود.

کارگاه‌های آنلاین در رشته‌های دهگانه هنرهای تجسمی از روز دوشنبه _۲۴ شهریور تا چهارشنبه ۲۸ شهریور_ ادامه خواهد داشت.

کد خبر 444179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.