سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب شد

وزارت ورزش و جوانان شهزاد کیانی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی معرفی کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، پس از استعفای مازیار ناظمی از سرپرستی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به علت ثبت نام در انتخابات، وزارت ورزش و جوانان صبح امروز یکشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۹، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان شهزاد کیانی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی معرفی کرد.

بر این اساس جلسه معارفه سرپرست جدید فدراسیون امروز با حضور خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و علیرضا باقری کارشناس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها به عنوان نمایندگانوزارت ورزش و جوانان، شهزاد کیانی، مازیار ناظمی، فیروزه سید مهدی و پرسنل اداری فدراسیون برگزار شد و پس از سخنان ناظمی، خسروی و کیانی متن حکم دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به شهزاد کیانی توسط قربانی قرائت و توسط خسروی تحویل وی شد.

متن حکم به شرح ذیل است:

جناب آقای شهزاد کیانی

با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی و به استناد اختیارات مندرج در ذیل ماده ۱۰ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب می‌شود.

شایسته است ضمن انجام امور جاری فدراسیون، با هماهنگی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اقدام نمائید.

توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه ایزد متعال خواستارم.

مسعود سلطانی فر

شهزاد کیانی که ۱۲ سال است که به عنوان دبیرکل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی فعالیت می‌کند، سوابقی چون مدیریت تربیت بدنی شمیرانات، معاونت اداره کل تربیت بدنی استان‌های ایلام و تهران، مدیریت تربیت بدنی شمیرانات، سرپرستی باشگاه پیکان را در پرونده کاری و حرفه ای مدیریتی خود دارد.

کد خبر 444056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.