پایداری نسبی هوا و غبار صبحگاهی پدیده غالب مناطق مرکزی اصفهان

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وقوع غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان به دلیل پایداری نسبی جو در سه روز آینده دور از انتظار نیست.

حجت الله علی عسگریان در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی به نسبت پایدار در سطح استان اصفهان در روزهای آینده است از این رو آسمان بسیاری از مناطق صاف تا کمی ابری و در ساعات بعد از ظهر گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه بارش در ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان ثبت نشده است، افزود: افزایش ابر در روزهای پیش رو پدیده غالب جوی مناطق غرب و جنوب اصفهان است.

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان افزود: به دلیل پایداری نسبی هوا احتمال وقوع غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی دور از انتظار نیست.

علی عسگریان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: در این بازه زمانی آران و بیدگل با دمای ۳۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

کد خبر 444047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.