تبدیل وضعیت ۱۰۳ نفر از کارکنان شهرداری سنندج

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سنندج گفت: ۱۰۳ نفر از پرسنل ساعتی این شهرداری از ابتدای سال جاری تبدیل وضعیت شدند.

به گزارش ایمنا، کمال کاظمی، اظهار کرد: طبق ماده ۲ قانون‌اداری و استخدامی کارکنان شهرداری‌های سراسر کشور در پنج گروه کارمندان رسمی و پیمانی، قراردادی انجام کار معین، کارگران دائم و کارکنان دارای قرارداد موقت مشاغل کارگری سازماندهی می‌شوند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارکنان و کارگران بحث امنیت شغلی است، خاطرنشان کرد: به دلیل خدمات متنوع و گسترده شهرداری‌ها احکام کارگزینی کارکنان و پرداختی‌ها متناقض و نامتعارف بوده و به همین دلیل بحث ساماندهی و تبدیل وضعیت نیروهای این شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سنندج خاطرنشان کرد: برخی از نیروهای شهرداری تحت عنوان نیروهای ساعتی برای پاره‌ای از امورات به کارگیری شده بودند که با هدف ایجاد وحدت رویه، هماهنگی بیشتر مابین مجموعه و افزایش انگیزه کاری، اقدامات لازم در راستای تبدیل وضعیت آنها صورت گرفت.

کاظمی از تبدیل وضعیت قرارداد ۱۰۳ نفر از پرسنل ساعتی این شهرداری از ابتدای سال‌جاری تا کنون خبر داد و گفت: این مهم موجب ایجاد انگیزه کاری در بین کارکنان و کارگران شده است.

وی افزود: پس از انجام مراحل تبدیل وضعیت این پرسنل به شرکت طرف قرارداد شهرداری معرفی و نسبت به عقد قرارداد با شرکت اقدام کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سنندج اعلام کرد: بهره‌مندی از مزایای اضافه کار، جمعه کاری برای پرسنل تبدیل وضعیت شده و همچنین کاهش روابط کاری و تبعات مالی و حقوقی نیز با این اقدام کاسته شده است.

منبع: فارس

کد خبر 443993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.