آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۲۲ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۱ شهریور ماه تشریح کرد.

‌مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز شنبه - ۲۲ شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۱۷۶ نفر مبتلا قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۰۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۲۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ بیمار مبتلا قطعی کرونا در کرمان بستری شده است، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به شش هزار و ۱۵۱ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، تصریح کرد: از تعداد ۳۳ بیمار جدید ۳۰ در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است؛ البته در حوزه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی جیرفت و سیرجان در ۲۴ ساعت گذشته تست تشخیص کرونا اخذ نشده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را دو نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۷۷۳ نفر رسید.

شفیعی اظهار کرد: تمامی دو مورد فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بم بوده‌اند.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 443868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.