۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
روزنامه شرق مجرم شناخته شد

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: مدیرمسئول روزنامه شرق به اتهام افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی مجرم شناخته شد و هیأت منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

به گزارش ایمنا، مومنی‌راد، سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: مدیرمسئول روزنامه شرق به اتهام افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی مجرم شناخته شد و هیأت منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

از هیأت منصفه دادگاه مطبوعات، احمد مومنی‌راد درباره جلسه روز یکشنبه ۱۶ شهریور افزود: هیأت منصفه مطبوعات در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی چهار پرونده را بررسی کردند.

وی ادامه داد: پرونده اول مربوط به مدیرمسئول روزنامه جوان به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که با اعلام رضایت وکیل شاکی، رئیس دادگاه پرونده را مختومه اعلام کرد.

مومنی‌راد اظهار کرد: پرونده دوم مربوط به مدیرمسئول روزنامه شرق با دو اتهام افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که در دو اتهام یادشده، هیأت منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مجرم دانست و با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

سخنگوی هیأت منصفه مطبوعات اضافه کرد: پرونده سوم مربوط به مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که با اعلام رضایت شاکی پرونده مختومه شد.

منبع: ایرنا

کد خبر 443856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.