کارکنان اتوبوسرانی قزوین ۷ ماه حقوق نگرفته‌اند

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: پرسنل اتوبوسرانی و حمل و نقل عمومی شهر یاسوج حدود هفت ماه حقوق نگرفته‌اند.

به گزارش ایمنا، ضرغام خلقی پور اظهار کرد: بیش از ۶۰ درصد فعالیت اتوبوسرانی یاسوج در ایام کرونا و بازگشایی مدارس نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.

وی عنوان کرد: وضعیت درآمد حمل و نقل شهر یاسوج مطلوب نیست و کارکنان این حوزه با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه هستند که باید فکری به حال این قشر شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج خاطرنشان کرد: حدود هفت ماه است که پرسنل حوزه اتوبوسرانی و حمل و نقل عمومی شهر یاسوج حقوق نگرفته اند.

خلقی پور تصریح کرد: دادن وام یک مُسکن است که با این وام‌های کم و ۱۲ درصد دردی از فعالان این بخش دوا نمی‌شود.

وی ادامه داد: زیرساخت‌ها از جمله سایه‌بان پایانه مسافربری، خیابان‌های مناسب برای خدمات دهی ناوگان عمومی اتوبوس در سطح شهر یاسوج وجود ندارد و ارائه خدمات مطلب اتوبوسرانی در سطح شهر یاسوج نیازمند اعتبار ویژه از سوی دولت است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج با بیان اینکه در حال عادی مردم از ناوگان عمومی اتوبوس استقبال نمی‌کنند و استقبال بیشتر به سمت استفاده از تاکسی هاست، عنوان کرد: برای ارائه خدمات مطلوب و بهتر از گذشته در سطح شهر یاسوج نیاز به حدود ۳۰ دستگاه اتوبوس جدید داریم که این مهم اعتبارات ویژه و بیشتری را می‌طلبد.

خلقی پور خاطرنشان کرد: هم اکنون ۴۶ دستگاه اتوبوس برای خدمات رسانی به همشهریان در شهر یاسوج وجود دارد که جهت خدمات دهی مطلوب کافی نیستند.

منبع: ایسنا

کد خبر 443840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.