تدوین طرح پایش اهداف کمی برنامه ۵ ساله شهرداری تبریز نهایی می‌شود

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: تدوین شاخص طرح پایش اهداف کمی برنامه پنج ساله شهرداری تبریز تا پایان شهریور ماه سال جاری نهایی می شود.

به گزارش ایمنا، مرتضی موحدنیا با تاکید بر ویژگی انعطاف پذیری شاخص‌های طرح پایش اهداف کمی برنامه پنج ساله شهرداری تبریز گفت: برگزاری جلسات هماهنگی با حوزه‌های تخصصی، نقاط ضعف و قوت ۲۸۸ شاخص تدوین شده مورد بررسی قرار گرفت و تا پایان شهریور ماه تکمیل خواهد شد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه سازوکار مناسب این انعطاف پذیری نیز در شاخص‌های کمی برنامه نیز پیش بینی شده است تا در بازه‌های زمانی به روز رسانی در سطوح شهرداری و شورا انجام پذیرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز متذکر شد: استفاده از برنامه راهبردی شهرداری منعطف در نظام بر نامه ریزی می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات پیش روی شهرداری تبریز را رفع کند و فرصت‌های بیشتری را در زمینه بهره‌گیری از رشد و توسعه شهری فراهم آورد و از سوی دیگر قابلیت انطباق برای کنش در هر شرایط و وضعیتی را تداعی می‌کند.

وی عنوان کرد: به کارگیری رویکرد برنامه راهبردی شهرداری تبریز به منظور بهبود کیفیت زیست شهری، افزایش مشارکت شهروندان و استفاده از طرح‌های با انعطاف پذیری بالا در نظام برنامه ریزی بودجه سالانه شهرداری‌ها را تبیین می‌کند.

کد خبر 443815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.