آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۷ شهریور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۵ نفر اهل کاشان هستند و مورد فوتی در این بازه زمانی رخ نداده است.

سید علیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۵۶ هزار و ۵۶۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: سه هزار و ۷۸۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد یک نفر اهل دلیجان، یک نفر اهل اردستان و ۱۵ نفر اهل کاشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۹۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان وجود دارد که ۲۴ نفر از آن‌ها در بخش‌های ویژه بستری هستند و مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۰ مورد جدید تست کرونا مثبت، تاکنون جواب آزمایش دو هزار و ۵۳۸ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.

کد خبر 443010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.