راهیابی انیمیشن با چی به بخش اصلی جشنواره آلبانی

انیمیشن با چی ساخته مهین جواهریان در بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم برای کودکان و نوجوانان انیفست رزافا ۲۰۲۰ آلبانی نمایش داده شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انیمیشن شش دقیقه‌ای با چی به کارگردانی مهین جواهریان از تولیدات جدید پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با تکنیک کات‌اوت کامپیوتری ساخته شده است.

از میان یک‌هزار و ۱۵۰ فیلم ارسالی به جشنواره انیفست رزافا ۲۰۲۰ (AniFestROZAFA2020)، ۶۱ فیلم به بخش مسابقه راه یافت. این در حالی است که فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه در بخش‌های انیمیشن، انیمیشن دانشجویی، داستانی، داستانی دانشجویی و بلند نمایش داده شدند.

برگزارکنندگان یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان انیفست رزافا ۲۰۲۰ با ادامه شیوع ویروس جهانی کرونا و با توجه به وضعیت خطرناک سالن‌های سرپوشیده، تصمیم گرفتند تا این جشنواره را در فضاهای باز ولیپوجا برگزار کنند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم برای کودکان و نوجوانان انیفست رزافا ۲۰۲۰ در روزهای میانی شهریور سال ۱۳۹۹ در کشور آلبانی بدون حضور تماشاچی برگزار شد.

پیش‌تر نیز مهین جواهریان، انیمیشن‌های زری زری کاکل زری، بارون میاد جرجر، مجموعه عروسیه عروسی، تاج خروسی، گندوم دونه دونه، تور سفید و عروسی شاپرک را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کارگردانی کرده است.

کد خبر 442959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.