یکپارچه‌سازی سیستم حقوق دستمزد محقق شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: یکپارچه سازی سیستم حقوق دستمزد کارکنان شهرداری تبریز یکی از مهمترین اهداف شورای اسلامی پنجم و شهرداری تبریز به شمار می رود و طی سه سال اخیر این امر محقق شده است.

به گزارش ایمنا، مرتضی موحدنیا در این باره اظهار کرد: در حال حاضر تمامی کارکنان شهرداری تبریز بر اساس ثبت ورود و خروج در سامانه خدمات پرسنلی حقوق دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: حذف فساد اداری، رفع تبعیض، افزایش میزان رضایتمندی و بهره وری پرسنل از اهداف اصلی شهرداری تبریز است و در این راستا برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت متعددی برای تحقق آن تدوین و اجرایی شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز تصریح کرد: برگزاری جلسات متعدد و رسیدگی به مشکلات آنان در مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز توسط مدیر کل سرمایه انسانی در سال جاری توانست لیست کاملی از دغدغه‌های کارکنان به دست بیاید و حال عزم جدی برای رفع آنان وجود دارد.

وی ادامه داد: بهره گیری از زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری سازمان آمار و فناوری اطلاعات در اجرای برنامه پنج ساله این امکان را فراهم کرد تا شهرداری تبریز به صورت یکپارچه اهداف خود را دنبال کند.

کد خبر 442273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.