آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۱۰ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۰ شهریور ماه تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز دوشنبه - ۱۰ شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۲۱۷ نفر مبتلا قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۶۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، شش نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شدند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به پنج هزار و ۸۰۱ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، تصریح کرد: از تعداد ۲۰ بیمار جدید ۱۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است که البته از بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان حوزه جیرفت، بم، سیرجان در ۲۴ ساعت گذشته انجام آزمایش کرونا را نداشته است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را چهار نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۷۱۴ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع چهار فوتی جدید مبتلا به کرونا، سه مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 441724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مهلا IR ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
    0 0
    آفرین