جزئیات طرح «امداد الکترونیک» در کمیته امداد اعلام شد

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد از راه‌اندازی طرح امداد الکترونیک در سال جاری خبر داد و گفت: در این سامانه همه خدمات ارائه شده به مددجویان به طور شفاف مشخص خواهد شد.

به گزارش ایمنا، جعفر صباغیان معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد در پاسخ به این پرسش که «امداد الکترونیک چه اموری را تحت پوشش قرار می‌دهد؟»، اظهار کرد: هدف از این موضوع شفافیت فعالیت و ارائه خدمات کمیته امداد به مددجویان در فضای نرم‌افزاری است تا تمامی خدمات کمیته امداد و درآمدهای کسب شده به صورت شفاف در اختیار و نظر مردم قرار گیرد.

وی افزود: انواع خدمات در ابعاد مختلف چه امور مالی و چه نوع خدماتی که به مدد جویان ارائه می‌کنیم شفاف شده و در این سامانه ثبت خواهد شد.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد، تصریح کرد: برای نمونه فردی که برای تهیه جهیزیه به کمیته امداد مراجعه کرد، بعد از چند ماه دیگر خدمت دیگری را در خواست کرد؛ همه این خدمات ارائه شده به مددجو و وضعیت آن مشخص شود تا بررسی کنیم که آیا باید مادام‌العمر مستمری دریافت کند یا این فرد توانمند شده و باید از تحت پوشش خارج شود.

به گزارش فارس، صباغیان خاطرنشان کرد: همه مسائل در این سامانه شفاف می‌شود و به بیان دیگر نوعی درگاهی شیشه‌ای ایجاد خواهد شد؛ این سامانه در سال جاری اجرایی خواهد شد.

کد خبر 441496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.