آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۸شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در هشتم شهریور ماه تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز شنبه - هشتم شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۲۳۲ نفر مبتلا قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۸۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار مبتلا قطعی کرونا در کرمان بستری شده است، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به پنج هزار و ۷۳۵ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد ۲۴ بیمار جدید ۱۵ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دو مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را چهار نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۷۰۱ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع چهار فوتی جدید مبتلا به کرونا، سه مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 441447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.