آخرین آمار مبتلایان کرونا در مازندران در ۶ شهریور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران آخرین آمار و اطلاعات شیوع بیماری در مازندران را اعلام کرد.

‌سید عباس موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار مبتلایان کرونا در مازندران در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – پنجشنبه ششم شهریورماه- اظهار کرد: در این مدت زمان ۱۰۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تست‌های تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

وی در خصوص آخرین آمار بیماران بهبودیافته از کرونا در مازندران تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌های سطح استان مازندران مرخص شدند و تکمیل روند بیماری این افراد در منزل ادامه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: هم اکنون ۵۸۷ بیمار مشکوک به کرونا با علائم تنفسی کرونا بر اساس تشخیص بالینی در مراکز درمانی سطح استان مازندران بستری هستند.

موسوی ادامه داد: از تعداد کل موارد فعلی بستری در بیمارستان‌های مازندران ۱۶۵ بیمار با علائم حاد تنفسی در بخش‌های ویژه بستری هستند.

موسوی تاکید کرد: هم‌وطنان از مسافرت به مازندران در روزهای اخیر خودداری کنند، افرادی هم که به دلیل بومی بودن در این ایام قصد سفر دارند توجه کنند که حضور آنها در تجمعات خانودگی خطر انتشار و ابتلاء به بیماری را تشدید می‌کند.

به گزارش ایمنا، طبق آخرین آمار و اطلاعات اعلامی از سوی وزارت بهداشت استان مازندران در وضعیت قرمز بیماری کرونا قرار دارد.

کد خبر 441283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.